Detail akce | Koncert Olgy Lounové
Koncert Olgy Lounové
28. 8. 2019 Hornický skanzen Březové Hory - Ševčinský důl vhodné pro dětiV rámci akce Kulturní léto ve Středočeském kraji se ve středu 28. 8. 2019 od 19:00 uskuteční v Hornickém muzeu Příbram na nádvoří Ševčinského dolu koncert známé zpěvačky Olgy Lounové. Jako předkapela vystoupí účastníci soutěže Skutečná liga - skupina Madam Royal. Vstup na akci je ZDARMA.
Koncert je ke stání.
Informace k parkování
V místě konání koncertu je jen velmi omezený počet parkovacích míst. Je možné zaparkovat na přilehlém nám. J. A. Alise, i zde by však s kapacitou mohl být problém. V přijatelné blízkosti Ševčinského dolu se nachází několik parkovišť, např. u fotbalového stadionu (velkokapacitní; cca 1 km od Ševčinského dolu), na Drkolnově (např. u hřbitova nebo u supermarketu; cca 1 km) či menší parkoviště u dolu Anna (cca 700 m od Ševčinského dolu).
Vstupem na akci návštěvník souhlasí s tím, že bude v rámci dokumentace akce fotografován pracovníkem muzea. Dále souhlasí, že pořízené fotografie s jeho osobou budou následně použity pro propagaci muzea v regionálním i celostátním tisku, v televizním vysílání, na internetových stránkách muzea, na facebookové stránce muzea či na propagačních materiálech.