Detail akce | Příměstský tábor v Hornickém muzeu Příbram

Příměstský tábor v Hornickém muzeu Příbram

04 - Hornické muzeum Příbram - Důl Anna (zaražený .jpg
21. 8. 2017 – 25. 8. 2017  vhodné pro děti
Tábor pro zvídavé děti, které si chtějí vyzkoušet roli malého badatele. Projdeme si různými odbornými pracovišti, podíváme se do zákulisí muzea, vše zábavnou formou. Každý den dojde i na hry a pohybové aktivity a hornickým vláčkem se také svezeme!

Pro nárok na dotovanou cenu tábora (350 Kč) musí rodiče přihlášeného dítěte splnit jedno z následujících kritérií: jsou zaměstnaní nebo vykonávají podnikatelskou činnost; v případě nezaměstnanosti si zaměstnání aktivně hledají a jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace. Po přijetí přihlášky budou rodiče požádáni o doklady, kterými uvedenou skutečnost doloží.

Tábory jsou určeny pro děti ze škol na území MAS Podbrdsko nebo pro děti, jejichž rodiče mají  trvalý pobyt nebo jsou trvale zaměstnáni na území MAS Podbrdsko. Informace o její územní působnosti naleznete na www.maspodbrdsko.cz, kde je také zveřejněna "dotační výzva" na jejímž základě se Příměstské tábory Milín konají.

Bližší informace na stránkách obce Milín, záložka Příměstské tábory nebo na tel.: 603 958 654. Dotazy zasílejte na email: obecmilin@volny.cz. Přihláška ke stažení na výše uvedeném odkazu či zde.

Pokud Vám zaměstnavatel může proplatit tábor z fondu kulturních a sociálních potřeb, rádi Vám zašleme na požádání fakturu.


Místo konání:  Hornické muzeum Příbram, areál dolu Anna

Doporučený věk dětí: od budoucích prvňáčků do 13 let        

Strava: zajištěn 5 x teplý oběd a celodenní pitný režim, svačiny vlastní

Kapacita: 20 dětí

Cena tábora: 350,- Kč

 

Čas ranních setkání: obvykle mezi 7.00 a 8.00                      

Místo ranních setkání:  Důl Anna, Březové Hory nebo individuálně

Ukončení programu v 15.00

Převzetí dětí do 15.30

 

Fotogalerie

4FS_8023.jpg